KKS PRO-BASKET Kutno

Switch to desktop

Polfarmex Kutno w sezonie 2017/2018 zagra w I lidze Męskiej.

 W sezonie 2017/2018 pierwsza drużyna klubu KKS PRO BASKET KUTNO S.A. występować będzie na parkietach I ligi męskiej. Zarząd klubu długo prowadził rozmowy odnośnie przyszłości drużyny Polfarmex Kutno. Ostatecznie podjął decyzję, że sport i zasady fair-play muszą zawsze być na pierwszym miejscu. W sezonie 2013/2014 Polfarmex Kutno sportowo awansował do ekstraklasy męskiej przynosząc nam wiele pozytywnych emocji przez trzy kolejne lata spędzone w elicie koszykarskiej. Niestety z końcem sezonu 2016/2017 sportowa przygoda z Polską Ligą Koszykówki dla naszego klubu zakończyła się. Oczywiście nie mówimy do widzenia lecz do zobaczenia. Naszą aspiracją jest wrócić sportowo do Polskiej Ligi Koszykówki, jednakże jak zaznaczyliśmy wcześniej sport i zasady fair-play muszą stać na pierwszym miejscu. Nie jesteśmy w stanie wychodząc w przyszłość odpowiedzieć na pytanie czy sportowy powrót nastąpi po zbliżającym się sezonie czy później. Koszykówka jest nieprzewidywalna, dlatego też jest tak piękną dyscypliną. Jednego jesteśmy pewni, że w sezonie 2017/2018 również nie zabraknie pozytywnych emocji. Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim kibicom za wspólne dopingowanie i wspieranie naszej drużyny na dobre i na złe. Wielki szacun dla was. Mamy nadzieję, że tak jak i w poprzednich latach tak i teraz będziecie licznie przybywać na mecze drużyny Polfarmex Kutno.

Powrót na górę

KKS PRO-BASKET Kutno © 2011 - Oficjalna strona klubu - Wszystkie prawa zastrzeżone

Top Desktop version